Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj
infolinia
INFOLINIA 9:00 - 17:00
71 736 75 55
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź
O NAS

kilka słów o nas

ubezpieczenia online

Na polskim rynku ubezpieczeń działamy już od 2006 r. jako multiagencja ubezpieczeniowa Ubezpieczeniaonline.pl. Przez ostatnie 10 lat zaufało nam już wiele osób, a aktywna współpraca z kilkudziesięcioma towarzystwami ubezpieczeniowymi, zarówno z Polski, jak i zagranicy, sprawiła, że nasza oferta zaspokoi oczekiwania każdego klienta. Nasza bogata oferta obejmuje polisy na życie, polisy turystyczne, ubezpieczenia nieruchomości i komunikacyjne.

 

Zatrudniamy najlepszych specjalistów – redaktorów, doradców i agentów z terenu całej Polski, których misją jest zachęcanie do ubezpieczania się. Publikujemy na stronach portali branżowych artykuły, poradniki i przeglądy o tematyce ubezpieczeniowej. Omawiamy poszczególne typy polis i radzimy, które z nich będą najlepiej pasowały do określonych grup klientów. Charakteryzujemy umowy dodatkowe, podkreślając ich rolę w procesie dostosowania polisy do indywidualnej oferty. Podajemy kryteria oceny ryzyka ubezpieczeniowego przez ubezpieczycieli i wymieniamy najczęstsze powody sporów prawnych towarzystw ubezpieczeniowych z klientami oraz niewypłacania należnych odszkodowań.

 

Ubezpieczeniaonline.pl skupiają najatrakcyjniejsze polisy czołowych ubezpieczycieli i oferują przydatne narzędzia, dzięki którym klient sam może porównać i wstępnie oszacować wysokość składki dzięki porównywarkom i kalkulatorom ubezpieczeń.

 

Radą i pomocą służą mu także pracownicy działu Call Center oraz najlepsi agenci ubezpieczeniowi z terenu całej Polski. Doradzają oni w wyborze polisy i poprzez umowy dodatkowe dostosowują ją do jego indywidualnych potrzeb.

27
TOWARZYSTW
UBEZPIECZENIOWYCH
ubezpieczenia allianz ubezpieczenia aviva ubezpieczenia axa ubezpieczenia concordia ubezpieczenia generali ubezpieczenia ihi bupa ubezpieczenia nationale nederlanden ubezpieczenia signal iduna ubezpieczenia warta