Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj
infolinia
INFOLINIA 9:00 - 17:00
71 736 75 55
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

GDZIE DZIAŁAMY

lublin abramowice PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE MIESZKANIOWE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE SAMOCHODOWE

ubezpieczenia lublin abramowice

Na terenie Abramowic w Lublinie i okolic nasi agenci ubezpieczeniowi po otrzymaniu wniosku wypełnionego drogą online przyjeżdżają do naszych klientów w celu zawarcia umowy ubezpieczenia lub dostarczenia polisy.
Oferujemy ubezpieczenia mieszkania, domu, ubezpieczenia turystyczne, polisy na życie, a także ubezpieczenia komunikacyjne.


Abramowice dawniej były wsią a obecnie to jedna z większych dzielnica Lublina położona w południowej części miasta, granicząca z Zemborzycami, Wrotkowem, Dziesiątą i Głuskiem. Granice dzielnicy wytyczają: granica administracyjna miasta i ulice Osmolicka, Żeglarska, Świętochowskiego, oraz struga Czerniejówka.


Obecnie to dzielnica, które posiada ogromny potencjał i szerokie perspektywy. Spełnia zapotrzebowania mieszkaniowe mieszkańców Lublina. Władze miasta inwestują w rozbudowę kolejnych, nowoczesnych osiedli a także w rozwój przemysłu, by zapewnić mieszkańcom stałe miejsca pracy. Abramowice są dobrze skomunikowane z pozostałą częścią Lublina. Dzielnica posiada spokojną i piękną okolicę ze względu na dużą liczbę domków jednorodzinnych. Abramowice posiadają bardzo znany w okolicy Szpital Neuropsychiatryczny.
W Lublinie istnieje wiele możliwości zakupienia atrakcyjnej oferty ubezpieczeniowej na dogodnych i korzystnych dla każdego warunkach. W tym celu nie jest konieczne dojeżdżanie do innej części miasta.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeniową w najbliższej okolicy!