Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj
infolinia
INFOLINIA 9:00 - 17:00
71 736 75 55
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

GDZIE DZIAŁAMY

lublin centrum PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE MIESZKANIOWE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE SAMOCHODOWE

ubezpieczenia lublin centrum

Na terenie Lublina nasi agenci ubezpieczeniowi po otrzymaniu wniosku wypełnionego drogą online przyjeżdżają do naszych klientów w celu zawarcia umowy ubezpieczenia lub dostarczenia polisy.

Oferujemy ubezpieczenia mieszkania, domu, ubezpieczenia turystyczne, polisy na życie, a także ubezpieczenia komunikacyjne.
Lublin to największe miasto po wschodniej stronie od Wisły. W źródłach historycznych pojawia się w pierwszej połowie XIII wieku pod nazwą Lubla, co stanowi wersję staropolskiego imienia Lubomir. To jedno z najstarszych miast w Polsce. W XV wieku król Kazimierz Jagiellończyk ustanowił lublin stolicą nowego województwa.


Lublin jest prężnie rozwijającym się, wiodącym ośrodkiem po prawej stronie Wisły, miastem o dużych szansach gospodarczych, oświatowych i kulturalnych. Istnieje tu specjalna Podstrefa Ekonomiczna przyciągająca wielu inwestorów polskich i zagranicznych. Lokalny przemysł motoryzacyjny posiada silne tradycje w produkcji samochodów użytkowych.
Lublin jest łącznikiem z Europą Wschodnią. Na terenie miasta co roku odbywa się wiele imprez targowych z udziałem podmiotów gospodarczych leżących we wschodniej części kontynentu europejskiego.


W Lublinie istnieje wiele możliwości zakupienia atrakcyjnej oferty ubezpieczeniowej na dogodnych i korzystnych dla każdego warunkach.Lublin posiada bardzo rozwiniety rynek pracy - dlatego warto zobaczyć oferty pracy w Lublinie. W tym celu nie jest konieczne dojeżdżanie do innego miasta.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeniową w najbliższej okolicy!