Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj
infolinia
INFOLINIA 9:00 - 17:00
71 736 75 55
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

GDZIE DZIAŁAMY

lublin rury PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE MIESZKANIOWE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE SAMOCHODOWE

ubezpieczenia lublin rury

Na terenie Rur w Lublinie i okolicach nasi agenci ubezpieczeniowi po otrzymaniu wniosku wypełnionego drogą online przyjeżdżają do naszych klientów w celu zawarcia umowy ubezpieczenia lub dostarczenia polisy.
Oferujemy ubezpieczenia mieszkania, domu, ubezpieczenia turystyczne, polisy na życie, a także ubezpieczenia komunikacyjne.


Rury to dzielnica położona w południowo-zachodniej części miasta, w województwie lubelskim. W skład tej dzielnicy wchodzi kilka pomniejszych osiedli. Nazwa dzielnicy prawdopodobnie wiąże się z ziemiami, przez które przeprowadzone były rury wodociągowe około 1506 roku.  Osadnictwo skupiało się głównie nad rzeką i wzdłuż ul. Nadbystrzyckiej. Jeszcze w XX wieku istniały budynki pofolwarczne, a na terenach wyżynnych rozwijało się cegielnictwo. Od początku XX wieku wieś Rury była wchłaniana przez zabudowę miejską.
Obecnie to dzielnica, które posiada ogromny potencjał i szerokie perspektywy. Spełnia zapotrzebowania mieszkaniowe mieszkańców Lublina. Władze miasta inwestują w rozbudowę kolejnych, nowoczesnych osiedli a także w rozwój przemysłu, by zapewnić mieszkańcom stałe miejsca pracy. Rury są dobrze skomunikowane z pozostałą częścią Lublina.


W Lublinie istnieje wiele możliwości zakupienia atrakcyjnej oferty ubezpieczeniowej na dogodnych i korzystnych dla każdego warunkach. W tym celu nie jest konieczne dojeżdżanie do innego miasta.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeniową w najbliższej okolicy!