Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj
infolinia
INFOLINIA 9:00 - 17:00
71 736 75 55
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

GDZIE DZIAŁAMY

lublin szerokie PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE MIESZKANIOWE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE SAMOCHODOWE

ubezpieczenia lublin szerokie

Na terenie Szerokich w Lublinie i okolicach nasi agenci ubezpieczeniowi po otrzymaniu wniosku wypełnionego drogą online przyjeżdżają do naszych klientów w celu zawarcia umowy ubezpieczenia lub dostarczenia polisy.
Oferujemy ubezpieczenia mieszkania, domu, ubezpieczenia turystyczne, polisy na życie, a także ubezpieczenia komunikacyjne.


Szerokie to dawniej osiedle, a od 2006 roku jedna z 27 dzielnic administracyjnych Lublina, położona w północno zachodniej części miasta.W skład tej dzielnicy wchodzi kilka pomniejszych osiedli. Granice wyznaczone są od wschodu przez obszar ogródków działkowych pod nazwą "Zimne Doły", a od zachodu granica miasta, od północy granicę stanowi rzeka Czechówka a od południa ulica Wojciechowska.
Obecnie to dzielnica, które posiada ogromny potencjał i szerokie perspektywy. Spełnia zapotrzebowania mieszkaniowe mieszkańców Lublina. Władze miasta inwestują w rozbudowę kolejnych, nowoczesnych osiedli a także w rozwój przemysłu, by zapewnić mieszkańcom stałe miejsca pracy. Szerokie są dobrze skomunikowane z pozostałą częścią Lublina. Szerokie posiadają spokojną i piękną okolicę ze względu na dużą liczbę domków jednorodzinnych.


W Lublinie istnieje wiele możliwości zakupienia atrakcyjnej oferty ubezpieczeniowej na dogodnych i korzystnych dla każdego warunkach. W tym celu nie jest konieczne dojeżdżanie do innej części miasta.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeniową w najbliższej okolicy!