Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Więcej informacji Akceptuj
infolinia
INFOLINIA 9:00 - 17:00
71 736 75 55
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

GDZIE DZIAŁAMY

świdnik PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE MIESZKANIOWE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE PORÓWNAJ UBEZPIECZENIE SAMOCHODOWE

ubezpieczenia świdnik

Na terenie Świdnika i okolic nasi agenci ubezpieczeniowi po otrzymaniu wniosku wypełnionego drogą online przyjeżdżają do naszych klientów w celu zawarcia umowy ubezpieczenia lub dostarczenia polisy.
Oferujemy ubezpieczenia mieszkania, domu, ubezpieczenia turystyczne, polisy na życie, a także ubezpieczenia komunikacyjne.


Świdnik to miasto położone w południowo-wschodniej Polsce, w województwie lubelskim. Liczy sobie około 40 tysięcy mieszkańców. Świdnik umiejscowiony jest na Płaskowyżu Świdnickim należącym do Wyżyny Lubelskiej. W czasach wczesnego średniowiecza teren dzisiejszego Świdnika należał do kasztelani lubelskiej. Nazwa miasta została przyjęta po czasach wojny od nazwy wsi, której najbliżej była położona Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego. Pierwsze wzmianki o Świdniku pochodzą z 1392 roku.
Obecnie to miasto, które posiada ogromny potencjał i szerokie perspektywy. Władze miasta inwestują w rozbudowę kolejnych, nowoczesnych osiedli a także w rozwój przemysłu, by zapewnić mieszkańcom stałe miejsca pracy. Świdnik jest dobrze skomunikowany z Lublinem, dzięki czemu mieszkańcy miasta mają szybki dojazd do pracy. Miasto posiada spokojną i piękną okolicę ze względu na dużą liczbę terenów zielonych.


W Świdniku istnieje wiele możliwości zakupienia atrakcyjnej oferty ubezpieczeniowej na dogodnych i korzystnych dla każdego warunkach. W tym celu nie jest konieczne dojeżdżanie do innego miasta.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeniową w najbliższej okolicy!